10°C pochmurno z przejaśnieniami

Nowy - "stary" prezydent Europy.

Aktualności,

- Dziękuje za ten znak solidarności. Jak wiecie, solidarność była zawsze ważna w moim życiu, prywatnym i politycznym. Naprawdę wiem, ile ona znaczy – tak zwrócił się do unijnych polityków Donald Tusk po ponownym wyborze na przewodniczącego Rady Europejskiej.

- To może brzmieć jak paradoks, zważywszy na kontekst, ale w każdym razie wasza decyzja jest wyrazem naszej jedności dziś. Będę pracował z wszystkimi z was, bez żadnych wyjątków, ponieważ jestem naprawdę oddany zjednoczonej Europie – dodał szef RE.

Z najnowszego sondażu CBOS ogólna ocena Tuska przez Polaków jako przewodniczącego RE jest dobra. 49 proc. ocenia, że dobrze pełni tę funkcję, 32 proc. – że źle. 19 proc. nie ma zdania.

Nowy - "stary" prezydent Europy. komentarze opinie

  • Janusz Ściskalski 2017-03-11 00:04:49

    Cel osiągnięty! 3 mln więcej przed emeryturą liczy się podwójnie, tym bardziej że trochę będzie kosztowała obsługa prawna dla ratowania tyłka przed konsekwencjami zlekceważenia działalności gangsterów z Amber Gold... a poza tym - Flaki mi się przewracają, kiedy ten typ wyciera sobie usta Solidarnością, mając otwarcie w dupie interesy Polski.

Dodajesz jako: Zaloguj się