Ćwierć wieku wspólnej pracy, zabawy i budowania lokalnej społeczności! W niedzielę 21 czerwca Stadion Gminny w Iłowie od rana do późnego wieczora tętnił życiem. Jako Mazowiecka Wspólnota Samorządowa jesteśmy dumni, że mogliśmy współtworzyć to wyjątkowe, jubileuszowe wydarzenie. Rodzinna atmosfera, sportowe emocje i tysiące uśmiechów – to był najpiękniejszy sposób na świętowanie tego pięknego jubileuszu!
Serce wydarzenia biło na boisku, gdzie rozegrano letnie turnieje piłki nożnej w trzech kategoriach wiekowych. Na murawie zameldowały się silne ekipy m.in. z Płocka, Sochaczewa, Słubic, Sannik, Łowicza, Wyszogrodu, Młodzieszyna, Rybna oraz gospodarze z Iłowa. Wszystkim młodym sportowcom, ich trenerom i rodzicom serdecznie dziękujemy za piękną walkę w duchu fair play!
Jako współorganizatorzy – Mazowiecka Wspólnota Samorządowa oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Iłowskiej – składamy gorące podziękowania wszystkim instytucjom i osobom, które zaangażowały się w przygotowanie tego jubileuszu: Gminie Iłów, klubowi Unia Iłów oraz CSP Rybno. Ogromnym zaszczytem było dla nas objęcie pikniku patronatem przez Posła na Sejm RP Mirosława Adama Orlińskiego.
Słowa wdzięczności kierujemy również do wszystkich Partnerów i Sponsorów, na czele z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, a także do niezawodnych Partnerów Medialnych. Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy wywołać tysiące uśmiechów na twarzach dzieci
To dla nas zaszczyt, że od lat możemy iść ramię w ramię ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Ziemi Iłowskiej – pomysłodawcą i wieloletnim głównym organizatorem tego święta. Cieszymy się, że wspólnie rozwijamy tę wspaniałą tradycję i przyciągamy kolejnych partnerów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze