-1°C lekkie zachmurzenie

Sukcesy Premierki, czy papka kampanijna?

       Pani Premierka wygłosiła rok temu Expose, a dzisiaj mówi, że jedyne co jej się nie udało, to "pogodzenie koalicji z opozycją"... Super wytrych do satysfakcji i picu kampanijnego, ale... na jakim to poziomie?!!! - Jednak komentatorzy, eksperci i dziennikarze, twierdzą, że większość obietnic nie została spełniona.
      Czyli Pani Premier kłamie?... i o zgrozo!!!, na poziomie samozadowolenia i makiawelizmu Michała Kamińskiego, który jest "Góru" kampanii Pani Premier, Przewodniczącej (o klęsko Tuska) PO!!!
     Ostatnio MK swoim śpiewaniem "na antenie" dał dowód na kompletną aberrację polityczno - socjotechniczną decydentów, którzy mu na to pozwolili. (Chyba, że sam sobie na to pozwolił?) - Czyżby Zarząd PO już oddał inicjatywę byłemu pisowcowi, zdrajcy politycznemu, który za chwilę (po przegranej PO) może oświadczyć, że te wszystkie "numery" kampanijne on robił na zlecenie PiS-u... (po to tylko, aby dalej istnieć w centralnej polityce!).
      Mamy zatem kłopot... Odchodząca "partia sukcesu" - osiem lat rządzenia - jest na równi pochyłej. Spieprzyła wszystko, co mogła spieprzyć! A partia, obiecująca odnowę, PiS, ma tylu wrogów wśród średniej klasy rządzącej, że jednego, co można się spodziewać po wyborach, to permanentna walka o przejmowanie wpływów władczych, co może potrwać kilka lat!!!

      A co z prawdziwym dbaniem o rozwój Polski? - Rozwój gospodarczy?

      Dzisiaj nie wiele słychać, szczególnie ze strony koalicji rządzącej, co Rząd chce zrobić dla rozwoju możliwości tworzenia polskich firm, jaki kierunek rozwoju produkcji będzie popierać w szczególności? Wreszcie, jaki jest program rozwoju Polski na następne 25 lat?!!!
    
Kampania wyborcza, to proste przerzucanie się propozycjami socjalnymi, pozbawione planu rozwoju kraju! - Kiedy wreszcie doczekamy się PRAWDZIWEJ DBAŁOŚCI O DOBRO POLSKI I POLAKÓW??? - Tylko taki program może zasługiwać na mocne poparcie Polaków. - Zastanówcie się nad tym pretendenci do zbawiania Polski i Polaków, po wyborach.

Sukcesy Premierki, czy papka kampanijna? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się