Przemysław Koziński/ nr 11/ Okręg 16/ Sejm 2019

Wybory 2019, Przemysław Koziński/ Okręg - zdjęcie, fotografia
MWS 15/09/2019 18:51

Przemysław Koziński - urodził się w 1981 roku, ma wykształcenie wyższe, z zawodu jest prawnikiem. Wcześniej przez piętnaście lat pracował, jako prawnik w spółkach prawa handlowego. Jest niezależnym przedstawicielem organizacji pozarządowych, działających na rzecz praw dziecka. W przeszłości odznaczony za przeprowadzanie szkoleń dla młodzieży w ramach Tygodnia Konstytucyjnego; uzyskał też Srebrną odznakę Akademickiego Związku Sportowego i Dyplom FDDS za działania na rzecz dzieci pokrzywdzonych przestępstwem. 

Są trzy rzeczy, które Koziński chciałby zmienić w swoim regionie i deklaruje je w przypadku, kiedy dostanie się do Sejmu. Interesują go:

1. Działania na rzecz ochrony środowiska, poprawa jakości powietrza.

2. Zapewnie publicznego szpitala, świadczącego opiekę medyczną na najwyższym poziomie. 

3. Zwiększenie społecznej odpowiedzialności biznesowej PKN Orlen S.A.

Jego motto? "Być przyzwoitym człowiekiem".

 

Reklama

Przemysław Koziński/ nr 11/ Okręg 16/ Sejm 2019 komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-02 18:29:24

    Ten ktoś: Nie jest prawnikiem!!

  • gość 2019-10-09 10:07:34

    Nie jest prawnikiem? To znaczy nie skończył kierunku prawo? Coś mi się wydaje, że gdyby rzeczywiście nie był magistrem prawa, to nie mógłby o sobie napisać "prawnik". A jednak napisał, więc na pewno dyplom prawa ma.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 23:14:10

    Facet ma przedstawione zarzuty prokuratorskie za znęcanie się nad dziećmi, stalking.
    Dyplom FDDS za działania na rzecz dzieci pokrzywdzonych przestępstwem??? Kto to sprawdził???
    Pan posiada prawo do wykonywania zawodu, czy wykreslili go z Okręgowej Rady Adwokackiej???

  • gość 2019-10-10 11:36:00

    Brawo dla Bezpartyjnych i Samorządowców....Wystarczy zadzwonić na komisariat na Ursynowie w Warszawie , zapytać o Pana Kozińskiego i dowiedzieć się ile interwencji mieli z nim związanych , ile mandatów mu wręczyli.....A może by się przyznał ile razy był siłą , przez policję, doprowadzany na badania psychiatryczne ? Odmówił poddania się tym badaniom...pewnie jest coś na rzeczy.....Ile osób pozwał tylko dlatego , że mu się sprzeciwiły? I zawsze opowiada o zorganizowanych grupach przestępczych, łapówkarstwie, "niezbitych dowodach" , które przedstawi "we właściwym czasie".........wszystko jest do sprawdzenia.....nagrania z rozpraw sądowych do odsłuchania....policja z Ursynowa też chętnie opowie....Szanowna Partio...sprawdźcie to....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 12:20:39

    Ten człowiek znany jest policji - ma zarzuty prokuratorskie za znęcanie się nad partnerką i dziećmi . Zupełnie nie rozumiem, jak może kandydować !!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 12:31:03

    Chce wierzyć, ze Przemek nie jest złym człowiekiem ale wiem, ze ma poważne problemy psychiczne i potrzebuje pomocy psychiatrycznej!

    Osobiście znam go od lat i jestem w szoku, ze kandyduje.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 12:48:57

    Ma zatarg ze wszystkimi na osiedlu - chora głowa , dziwię się , ze go jeszcze nie zamknęli .. a tu kandyduje ..!? Gratuluję weryfikacji kandydatów !!! Współczuję temu krajowi ..

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 12:53:36

    Nie znam człowieka , ale postulaty ma śmieszne !

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 12:56:05

    „Zwiększenie społecznej odpowiedzialności biznesowej PKN Orlen S.A.” ?? chyba mu ktoś podpadł na stacji ..

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 14:17:26

    Pieniacz!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 09:19:04

    Mój syn chodzi z tego pana synem do przedszkola.
    Często pan Przemek wychodził z niego w asyście policji ...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 14:12:16

    Wstyd! Czy ktoś prześwietla kandydatów?

Dodajesz jako: |