0°C pochmurno z przejaśnieniami

Warszawa, Mazowsze, Polska. Łączymy siły!

Pełna aula, ponad 200 osób. Dzisiejsza konferencja w LO im. Stanisława Staszica w Warszawie zgromadziła wiele osób z różnych dzielnic Warszawy, z różnych części Mazowsza i Polski. Łączymy siły i wspólnie idziemy do wyborów samorządowych w 2018 roku.

Podczas dzisiejszej konferencji przedstawiciele Ruchu Samorządowego BEZPARTYJNI, Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej, Inicjatywy Mieszkańców Warszawy oraz kilkunastu warszawskich komitetów lokalnych przyjęli i podpisali porozumienie o współpracy.
 

- W imię zasady pomocniczości nasze organizacje prowadzą działania na rzecz konsolidacji środowisk samorządowych i komitetów wyborczych z województwa mazowieckiego i całego kraju. Biorąc pod uwagę wspólnotę celów, zbieżność poglądów na temat roli i funkcji lokalnych wspólnot samorządowych sygnatariusze niniejszej umowy, zwanej porozumieniem, postanawiają podjąć współpracę. - czytamy w podpisanym porozumieniu.

Zachęcamy do przeczytania treści obu podpisanych podczas konferencji porozumień i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Warszawa, Mazowsze, Polska. Łączymy siły! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się