1°C całkowite zachmurzenie

MWS z ponad 5 proc. poparciem w wyborach do Sejmiku [SONDAŻ IBRiS]

News, ponad poparciem wyborach Sejmiku [SONDAŻ IBRiS] - zdjęcie, fotografia

W miniony czwartek (10.05.2018r.) Instytut Badań Rynkowych i Społecznych (IBRiS) opublikował sondaż poparcia w wyborach do sejmików wojewódzkich. Z sondażu IBRiS wynika, że Mazowiecka Wspólnota Samorządowa może liczyć na poparcie 5,1% głosujących w Województwie Mazowieckim.

Przekroczenie progu wyborczego oczywiście cieszy, ale pracujemy ciężko i konsekwentnie dalej. Jest jeszcze dużo do zrobienia. Już za nieco ponad tydzień Ogólnopolska Konwencja Ruchu Samorządowego Bezpartyjni. Zapraszamy wszystkich do udziału w Konwencji, będzie można nas bliżej poznać!


W sondażu przeprowadzonym przez IBRiS w dniach od 17 do 25 kwietnia wzięło udział 1000 respondentów. Zjednoczona Prawica na Mazowszu może liczyć na największe poparcie 37,7%, PO i Nowoczesna 21,7%, Polskie Stronnictwo Ludowe 15,6%, Sojusz Lewicy Demokratycznej 9,2%, Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 5,1%.

 

Według sondażu w wyborach do sejmiku województwa mazowieckiego progu wyborczego nie przekroczy już żaden inny komitet wyborczy. Kukiz 15 dostał jedynie 2,5%.

Warto również podkreślić, że jesteśmy jedynym niepartyjnym komitetem w tym gronie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w różnych częściach Mazowsza. Nasz listy wyborcze są otwarte, w przeciwieństwie do partii politycznych.

Działamy w ramach Ruchu Samorządowego BEZPARTYJNI

 

MWS z ponad 5 proc. poparciem w wyborach do Sejmiku [SONDAŻ IBRiS] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się