<![CDATA[mws.org.pl - ]]> https://mws.org.pl/rss pl <![CDATA[Kto poprowadzi nas do boju o mandaty radnych województwa mazowieckiego ?]]> https://mws.org.pl/artykul/kto-poprowadzi-nas-do/482941 Friday, 20 July 2018 17:23:56 +0200 <![CDATA[Referendum konstytucyjne 11 listopada to zły pomysł]]> https://mws.org.pl/artykul/referendum-konstytucyjne/482940 Friday, 20 July 2018 17:20:47 +0200 <![CDATA[Już jest 33 numer gazety Samorządność]]> https://mws.org.pl/artykul/juz-jest-33-numer-gazety/475459 Monday, 16 July 2018 12:39:27 +0200 <![CDATA[Protest sadowników już w piątek !]]> https://mws.org.pl/artykul/protest-sadownikow-juz/473975 Wednesday, 11 July 2018 17:35:20 +0200 <![CDATA[Sławomir Antonik naszym kandydatem na prezydenta Warszawy]]> https://mws.org.pl/artykul/slawomir-antonik-naszym/472807 Wednesday, 4 July 2018 16:36:15 +0200 <![CDATA[Odeszła Irena Szewińska]]> https://mws.org.pl/artykul/odeszla-irena-szewinska/472059 Saturday, 30 June 2018 11:35:54 +0200 <![CDATA[Kiedy zwiedzimy muzeum Marszałka Piłsudskiego w Sulejówku ?]]> https://mws.org.pl/artykul/kiedy-zwiedzimy-muzeum/471538 Wednesday, 27 June 2018 19:16:55 +0200 <![CDATA[Współpraca w edukacji]]> https://mws.org.pl/artykul/wspolpraca-w-edukacji/471321 Tuesday, 26 June 2018 20:59:42 +0200 <![CDATA[Szykujemy się na wybory]]> https://mws.org.pl/artykul/szykujemy-sie-na-wybory/471077 Monday, 25 June 2018 15:45:52 +0200 <![CDATA[42 rocznica protestów robotniczych w Ursusie]]> https://mws.org.pl/artykul/42-rocznica-protestow/470812 Saturday, 23 June 2018 20:30:31 +0200 <![CDATA[Międzynarodowy plener malarski w mazowieckich Słubicach ]]> https://mws.org.pl/artykul/miedzynarodowy-plener/470168 Wednesday, 20 June 2018 17:14:55 +0200 <![CDATA[Za nami Ochocka Parada Niepodległości]]> https://mws.org.pl/artykul/za-nami-ochocka-parada/469869 Tuesday, 19 June 2018 11:13:24 +0200 <![CDATA[Młodzieszyn zaprasza na rajd pamięci.]]> https://mws.org.pl/artykul/mlodzieszyn-zaprasza/469095 Thursday, 14 June 2018 17:04:54 +0200 <![CDATA[O wyzwaniach polityki zagranicznej polski rozmawiano w siedzibie SWS]]> https://mws.org.pl/artykul/o-wyzwaniach-polityki/468812 Wednesday, 13 June 2018 12:35:23 +0200 <![CDATA[W niedzielę wielka Ochocka Parada Niepodległości]]> https://mws.org.pl/artykul/w-niedziele-wielka-ochocka/468620 Wednesday, 13 June 2018 00:02:00 +0200 <![CDATA[Warszawa uczciła pamięć Jana Józefa Lipskiego]]> https://mws.org.pl/artykul/warszawa-uczcila-pamiec/468656 Tuesday, 12 June 2018 17:42:19 +0200 <![CDATA[Debaty wtorkowe Stowarzyszenia Wolnego Słowa. Spotkanie z Ministrem Czaputowiczem]]> https://mws.org.pl/artykul/debaty-wtorkowe-stowarzyszenia/468565 Tuesday, 12 June 2018 11:47:27 +0200 <![CDATA[Kibicować czy bojkotować ? Dylematy przed mundialem w Rosji.]]> https://mws.org.pl/artykul/kibicowac-czy-bojkotowac/468433 Monday, 11 June 2018 20:45:49 +0200 <![CDATA[Rodzinny Festyn z okazji Dnia Dziecka za nami]]> https://mws.org.pl/artykul/rodzinny-festyn-z-okazji/468327 Monday, 11 June 2018 12:20:52 +0200 <![CDATA[Żoliborz dla Niepodległej! Pamiętamy!]]> https://mws.org.pl/artykul/zoliborz-dla-niepodleglej/456417 Tuesday, 5 June 2018 20:57:57 +0200 <![CDATA[To już 29 lat od wyborów 4 czerwca 1989 roku]]> https://mws.org.pl/artykul/to-juz-29-lat-od-wyborow/449529 Monday, 4 June 2018 16:29:46 +0200 <![CDATA[Żoliborz dla Niepodległej]]> https://mws.org.pl/artykul/zoliborz-dla-niepodleglej/449190 Saturday, 2 June 2018 19:33:52 +0200 <![CDATA[Historia na 100 – lecie Niepodległości. Prawa dziecka w II Rzeczpospolitej.]]> https://mws.org.pl/artykul/historia-na-100-lecie/448852 Thursday, 31 May 2018 14:30:46 +0200 <![CDATA[Boże Ciało. Religijna tradycja wczoraj i dziś.]]> https://mws.org.pl/artykul/boze-cialo-religijna/448735 Wednesday, 30 May 2018 17:10:57 +0200 <![CDATA[Dobra zabawa, historia i edukacja. Powiat wołomiński zorganizował imprezę, której można pozazdrościć]]> https://mws.org.pl/artykul/dobra-zabawa-historia/448046 Sunday, 27 May 2018 17:26:15 +0200 <![CDATA[Dzień Dziecka w Iłowie. Spotykamy się już po raz 18!]]> https://mws.org.pl/artykul/dzien-dziecka-w-ilowie/447745 Friday, 25 May 2018 12:19:59 +0200 <![CDATA[ Średnia krajowa dla posła]]> https://mws.org.pl/artykul/-srednia-krajowa-dla/447616 Thursday, 24 May 2018 20:20:43 +0200 <![CDATA[W Płocku pobiegną po zwycięstwo ]]> https://mws.org.pl/artykul/w-plocku-pobiegna-po/447420 Wednesday, 23 May 2018 19:56:35 +0200 <![CDATA[Pruszków zaprosił "Akademię Niepodległości"]]> https://mws.org.pl/artykul/pruszkow-zaprosil-akademie/447390 Wednesday, 23 May 2018 16:36:51 +0200 <![CDATA[Starosta wołomiński zaprasza. Akordeon i "Szał uniesień".]]> https://mws.org.pl/artykul/starosta-wolominski/447194 Tuesday, 22 May 2018 17:20:41 +0200 <![CDATA[Apel Ogólnopolskiej Konwencji Ruchu Samorządowego „Bezpartyjni”]]> https://mws.org.pl/artykul/apel-ogolnopolskiej/443056 Monday, 21 May 2018 10:55:43 +0200 <![CDATA[Partiom już dziękujemy ! Czas na samorząd.]]> https://mws.org.pl/artykul/partiom-juz-dziekujemy/442876 Saturday, 19 May 2018 22:20:00 +0200 <![CDATA[Poparcie dla Bezpartyjnych rośnie! [SONDAŻ]]]> https://mws.org.pl/artykul/poparcie-dla-bezpartyjnych/442717 Friday, 18 May 2018 14:27:31 +0200 <![CDATA[Jeden kraj wielu kultur]]> https://mws.org.pl/artykul/jeden-kraj-wielu-kultur/442229 Thursday, 17 May 2018 08:39:00 +0200 <![CDATA[Majowy numer Samorządności]]> https://mws.org.pl/artykul/majowy-numer-samorzadnosci/442232 Thursday, 17 May 2018 00:01:46 +0200 <![CDATA[Integrujemy środowiska samorządowe w całej Polsce]]> https://mws.org.pl/artykul/integrujemy-srodowiska/442226 Wednesday, 16 May 2018 23:30:40 +0200 <![CDATA[Wesprzyj Konwencję Bezpartyjnych!]]> https://mws.org.pl/artykul/wesprzyj-konwencje-bezpartyjnych/441680 Monday, 14 May 2018 14:56:21 +0200 <![CDATA[Samorządowcy nie politykują. Rozmawiamy z Kazimierzem Rakowskim]]> https://mws.org.pl/artykul/samorzadowcy-nie-politykuja/441474 Sunday, 13 May 2018 17:43:43 +0200 <![CDATA[MWS z ponad 5 proc. poparciem w wyborach do Sejmiku [SONDAŻ IBRiS]]]> https://mws.org.pl/artykul/mws-z-ponad-5-proc-poparciem/441149 Friday, 11 May 2018 11:22:11 +0200 <![CDATA[Na Konwencji poznamy plan dla Warszawy. Przedstawi go Wojciech Kozak]]> https://mws.org.pl/artykul/na-konwencji-poznamy/441127 Friday, 11 May 2018 10:20:14 +0200