B. Wiceprezes, Sekretarz Zarządu MWS. Współzałożyciel Solidarności w Ursusie i na Mazowszu '80 roku. W latach 80-ych w opozycji, członek władz krajowych i regionalnych NSZZ „SOLIDARNOŚĆ”, współorganizator akcji wyborczej Komitetów Obywatelskich „Solidarność” w 1989 r. Kandydat na posła z listy NSZZ „Solidarność” w wyborach 1991 roku. W latach 1992-1996 Dyrektor Generalny ZPC „Ursus”, autor koncepcji i realizator głębokiej restrukturyzacji zakładów (restrukturyzacja majątkowa, oddłużenie i 2,5 krotny wzrost sprzedaży, w tym 40% eksportu). W następnych latach dyrektor i... czytaj więcej

Powiązane zagadnienia
Z mojej galerii

5 pułapek


Tu jesteś: mws.org.pl » blogi » Janusz Ściskalski o mnie - BLOG - Mazowiecka Wspólnota Samorządowa na - Portal mws.org.pl

O mnie

B. Wiceprezes, Sekretarz Zarządu MWS. Współzałożyciel Solidarności w Ursusie i na Mazowszu '80 roku. W latach 80-ych w opozycji, członek władz krajowych i regionalnych NSZZ „SOLIDARNOŚĆ”, współorganizator akcji wyborczej Komitetów Obywatelskich „Solidarność” w 1989 r. Kandydat na posła z listy NSZZ „Solidarność” w wyborach 1991 roku.
W latach 1992-1996 Dyrektor Generalny ZPC „Ursus”, autor koncepcji i realizator głębokiej restrukturyzacji zakładów (restrukturyzacja majątkowa, oddłużenie i 2,5 krotny wzrost sprzedaży, w tym 40% eksportu). W następnych latach dyrektor i prezes kilku przedsiębiorstw państwowych i spółek prawa handlowego. Obecnie doradca inwestycyjny – głównie w zakresie „zielonej” energetyki.
W 1997 zastępca redaktora naczelnego „Tygodnika Solidarność”, autor zmiany jakości edytorskiej pisma.
Od 2005 – członek władz stowarzyszenia Wspólnota Samorządowa Województwa Mazowieckiego; od 2009r. przewodniczący Oddziału Warszawskiego Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej. Szef Sztabu Wyborczego Krajowej, Mazowieckiej i Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej w kampanii 2010 roku.
Inicjator i współtwórca „Warszawskiego Porozumienia Wspólnota Samorządowa”.
Od 2010 roku jeden z liderów Warszawskiej Wspólnoty Samorządowej.
Od 2012 roku wiceprezes sekretarz zarządu Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej.





Copyright © CMC Media dla mws.org.pl - Mazowiecka Wspólnota Samorządowa 2019