0°C pochmurno z przejaśnieniami

Zniknęła strona Rafała Trzaskowskiego. Czego to dowodzi?

News, Zniknęła strona Rafała Trzaskowskiego Czego dowodzi - zdjęcie, fotografia

W niedzielę (2 grudnia 2018 roku) zniknęła strona internetowa prezydenta Rafała Trzaskowskiego, na której znajdował się jego program wyborczy. Przez jakiś czas po wejściu w dany link, użytkownikowi ukazywała się informacja o tym, że strona jest niedostępna. Aktualnie domena przekierowuje internautę na Fanpage Trzaskowskiego na Facebooku.

Według niektórych osób zniknięcie oficjalnej strony Rafała Trzaskowskiego wraz z jego programem wyborczym ma stanowić dowód na to, że prezydent kombinuje i stara się zatuszować swoje wcześniejsze obietnice, które składane były tuż przed wyborami 21 października bieżącego roku. Mimo iż może to wyglądać na zwyczajną modernizację wirtualnego miejsca, nie wszyscy są w stanie się z tym zgodzić.

W audycji Michała Kolanki pt. "Polityka w Południe" wypowiedział się na ten temat radny miejski i wiceszef komisji weryfikacyjnej, Sebastian Kaleta, w którego opinii Trzaskowski zdaje się już zapominać o swoich obietnicach wyborczych: 

- W niedzielę zniknęła strona internetowa Rafała Trzaskowskiego i jego program wyborczy. Jako radni opozycji nie dopuścimy do tego, aby zapomniano o obietnicach prezydenta Warszawy. W internecie nic nie ginie. Ten program wyborczy można znaleźć na mojej stronie internetowej; zabezpieczyłem ten program i będę często się na niego powoływał. 

Jak podaje natomiast magnapolonia.org, użytkownik Twittera, Michał Pretm, słusznie zauważył, iż "w identyczny sposób w 2006 roku usunięto stronę http://gronkiewicz.pl, na której zapisane były oświadczenia oraz obietnice Hanny Gronkiewicz-Waltz". 

Sam Rafał Trzaskowski nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie. 

Fot. FB. Rafał Trzaskowski

Zniknęła strona Rafała Trzaskowskiego. Czego to dowodzi? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się