0°C pochmurno z przejaśnieniami

Zarząd MWS ustalił plan spotkań na najbliższe miesiące

News, Zarząd ustalił spotkań najbliższe miesiące - zdjęcie, fotografia

W czwartkowe popołudnie w warszawskim biurze Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej odbyło się zebranie Zarządu MWS. Dokonaliśmy podsumowania wyborów samorządowych oraz ustaliliśmy harmonogram spotkań na najbliższe miesiące.

W pierwszych dwóch tygodniach grudnia 2018 roku odbędą się cztery konferencji regionalne. Odbędą się one w Siedlcach, Ostrołęce, Płocku oraz Radomiu. Szczegółowe terminy i miejsca konferencji zamieścimy na dniach na stronie.

Spotkanie noworoczne środowiska MWS odbędzie się w piątek 18 stycznia 2019 roku. Miejsce spotkania jeszcze jest w trakcie ustalania. Informacja pojawi się na naszej stronie internetowej jeszcze w grudniu.

W sobotę 6 kwietnia 2019 roku w Warszawie odbędzie się Zjazd Programowy MWS. Zespół programowy rozpoczął już prace, jednak teraz jest idealny moment by włączyć się do jego prac. Wszystkich chętnych do pracy programowej zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia ukaże się 39 numer gazety Samorządność. Zachęcamy do współtworzenia gazety. W kwestiach publikacji artykułów, życzeń świątecznych, reklam prosimy o kontakt z redaktorem naczelnym Pawłem Dąbrowskim pod adresem: [email protected]

Zarząd MWS ustalił plan spotkań na najbliższe miesiące komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się