Zapraszamy do pracy w Komisjach Wyborczych w Powiecie Zwoleńskim i Lipskim

Wybory 2019, Zapraszamy pracy Komisjach Wyborczych Powiecie Zwoleńskim Lipskim - zdjęcie, fotografia
MWS 26/08/2019 19:12

Zapraszamy do pracy w Obwodowych Komisjach Wyborczych w powiecie Zwoleńskim i Lipskim podczas wyborów parlamentarnych z ramienia KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy. Wybory odbędą się w niedzielę 13 października.

Za pracę w komisjach przysługuje wynagrodzenie w kwocie 350, 400 lub 500 zł. W zależności o tego jaką funkcję w komisji będzie się pełniło.


Osoby zainteresowane pracą w komisji prosimy o kontakt z naszym koordynatorem na powiat Zwoleński i Lipski:

Mieczysław Pająk: 518 698 229, [email protected]
 

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres mailowy oraz gminę i powiat, w której chce się być członkiem OKW z ramienia KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy. Po zgłoszeniu otrzymacie informację jak wypełnić stosowne dokumenty i gdzie się z nimi zgłosić.

Reklama

Zapraszamy do pracy w Komisjach Wyborczych w Powiecie Zwoleńskim i Lipskim komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 15:39:34

    Bardzo chętnie podejmę się takiej pracy. Kazimiera Pastuszka tel 512468580, email [email protected]

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 15:43:31

    Chciałabym pracować w czasie wyborów w gminie Rzeczniów, mam trochę doświadczenia w tej pracy, Kazimiera Pastuszka tel 512468580 email [email protected] gm Rzeczniów

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 15:44:11

    Bardzo chętnie podejmę się takiej pracy. Kazimiera Pastuszka tel 512468580, email [email protected]

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 16:12:04

    Bardzo chętnie podejmę ta prace w Lipsku lub na Woli soleckiej mój nr go 503690875, mail [email protected]

  • Mariusz - niezalogowany 2019-08-28 21:45:49

    Jestem z Lipska, jestem zainteresowany komisją w tej miejscowości. 500144744

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 01:55:14

    Jestem z okolic Lipska , chętnie podejmę pracę w komisji nr tel 534828522

  • Jolanta - niezalogowany 2019-08-29 06:48:23

    Witam jestem zainteresowany pracą w komisji wyborczej interesuje mnie okręg Lipski. [email protected]

  • Ola - niezalogowany 2019-08-29 09:03:31

    Jestem zainteresowana praca w komisji, w tamtym roku bylam członkiem komisji w powiecie zwolenskim gminie zwolen e-mail: [email protected]

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 11:25:03

    Jestem zainteresowana, gmina Solec nad Wisłą.
    Tel.667100560

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 11:25:34

    Jestem zainteresowana, gmina Solec nad Wisłą.
    Tel.667100560

  • Gość601 415738 - niezalogowany 2019-08-29 21:40:57


    Chętnie podejmę pracę w Komisji Wyborczej na terenie Gminy Solec nad Wisła mam w tej dziedzinie spore doswiadczenie. Jestem bezpartyjny.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 21:52:42

    Jozef Kedzierski bezpartyjny. tel.601415738. Podejme prace w Komisji Wyborczej w Gminie Solec nad Wisla. Mam w tej dziedzinie spore doświadczenie.

Dodajesz jako: |