0°C pochmurno z przejaśnieniami

Z prac Zarządu MWS. Intensywnie pracujemy

News, Zarządu Intensywnie pracujemy - zdjęcie, fotografia

W siedzibie Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej w Warszawie w czwartkowy wieczór odbyło się zebranie Zarządu MWS. Głównym tematem zebrania były oczywiście przygotowania do zbliżających się wyborów samorządowych.

Trwają intensywne prace nad tworzeniem sztabu wyborczego oraz kalendarza spotkań w całym województwie mazowieckim. Wszyscy obecni na spotkaniu zgodnie zauważają wielkie zainteresowanie w regionach projektem ruchu samorządowego Bezpartyjni. Już teraz zgłaszają się do poszczególnych przedstawicieli powiatowych osoby zainteresowane startem w wyborach. Fakt ten niezmiernie cieszy.

W najbliższą środę w Radomiu odbędzie się konferencja prasowa której gospodarzem będzie Wiceprezes MWS Krzysztof Górak. Szczegóły konferencji opublikujemy na stronie w najbliższych dniach.

Trwają intensywne przygotowania do Ogólnopolskiej Konwencji Bezpartyjnych w Warszawie która odbędzie się w połowie maja 2018 roku. Jednym z głównych punktów będzie prezentacja naszego kandydata na prezydenta stolicy. W najbliższych tygodniach na bieżąco będziemy informowali o szczegółach konwencji. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Kolejne zebranie Zarządu jeszcze przed weekendem majowym.

Z prac Zarządu MWS. Intensywnie pracujemy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się