-1°C lekkie zachmurzenie

Walka ideologiczna albo Warszawa pragmatyczna - wybierajcie, warszawiacy!

Kiedy: 2018-10-11 , godzina: 10:00

News, Walka ideologiczna Warszawa pragmatyczna wybierajcie warszawiacy! - zdjęcie, fotografia

Dzisiaj (11.10.18) Patryk Jaki udostępnił na swoich profilach społecznościowych film z konferencji prasowej, którą zorganizował. Opowiadał o stawce, która spoczywa na tegorocznych wyborach i o niezgodzie na to, co mówi jego kontrkandydat, Rafał Trzaskowski.

Jaka jest stawka?

- Stawką wyborów jest to, czy Warszawa będzie się dalej, mocno rozwijać z nowymi impulsami, czy stanie w miejscu. Rząd z moimi projektami się zgadza, więc warszawiacy dostaną szansę na rozwój. 

Sprzeczka o mosty 

- Słyszeliście oburzenie mojego konkurenta, że miasto nie potrzebuje nowych mostów. Jakim prawem on mówi, że skandalem jest, iż nie będzie pieniędzy na te mosty? Że jeśli one powstaną to Warszawa się zakorkuje. Chce ich, czy nie chce? To się wpisuje w całą retorykę mojego konkurenta, opowiadającego o tym, że można wstrzymać budowę dróg, ale trzeba walczyć z PiSem. Ja inaczej wyobrażam sobie prezydenturę. Dla Rafała Trzaskowskiego liczy się walka z PiSem, a dla mnie jest istotny rozwój, rozbudowa infrastruktury. 

Wybór 

- Sprawa jest następująca: albo Rafał Trzaskowski i walka ideologiczna, partyjna, albo Patryk Jaki i Warszawa pragmatyczna. Warszawiacy mają prawo wyboru, taka jest demokracja, piękna jest demokracja dlatego, że nie zawsze faworyci, którzy opowiadają takie rzeczy, wygrywają. 

- Tere fere kuku - tak to skomentował jeden z internautów, na pewno nie zwolennik Jakiego.

Fot. Fb. Patryk Jaki 

Walka ideologiczna albo Warszawa pragmatyczna - wybierajcie, warszawiacy! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się