1°C całkowite zachmurzenie

Sławomir Antonik naszym kandydatem na prezydenta Warszawy

Już możemy oficjalnie podzielić się informacją na temat naszego kandydata na prezydenta Warszawy! Kandydatem Bezpartyjnych w stolicy będzie Sławomir Antonik, obecnie burmistrz dzielnicy Targówek.

- Chcemy Warszawy spełniającej nasze oczekiwania i potrzeby. Przyjazna stolica, przyjazne miasto, przyjazny samorząd to realne oczekiwania, które należy wypełnić. Dlatego uważam, że my, mieszkańcy, w wyborach samorządowych musimy dostać możliwie szeroką i realną ofertę programu nie na rok lub dwa lecz na najbliższych kilka lat. Właśnie z tego powodu jako kandydat Bezpartyjnych zdecydowałem się na start w nadchodzącej kampanii wyborczej na urząd Prezydenta Warszawy. Nie będę składał pustych obietnic, to nie jest w moim stylu. Zawsze kierowałem  się dewizą, że lepiej narazić się na krytykę mówiąc prawdę niż kłamstwem zdobywać poparcie. - powiedział podczas konferencji Sławomir Antonik

Sławomir Antonik

Studiował na Politechnice Warszawskiej. Ukończył Politechnikę Warszawską, potem podyplomowo w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji, Akademii Leona Koźmińskiego oraz Austriackiej Izbie Gospodarczej. Od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu miasta.

Mieszkańcy Targówka znają go z funkcji przewodniczącego Rady Osiedla, pracy w Radzie Nadzorczej SM Bródno. Obejmował funkcję wiceburmistrza, od 2013 roku do dzisiaj jest burmistrzem Targówka.

Sławomir Antonik znany jest ze swojego zamiłowania do motocykli. Do niedawna jego ukochaną maszyna była yamaha royal star the lux. Teraz jego serce ukradł harley davidson VRSC.

Sławomir Antonik naszym kandydatem na prezydenta Warszawy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się