-1°C lekkie zachmurzenie

Sławomir Antonik - rośnie w oczach wraz z kolejnymi sondażami!

News, Sławomir Antonik rośnie oczach kolejnymi sondażami! - zdjęcie, fotografia

Główne stacje telewizyjne i radiowe coraz chętniej stawiają się na konferencjach Sławomira Antonika. Dziennikarze związani z różnymi mediami chętniej niż do tej pory relacjonują wydarzenia, które organizuje kandydat Bezpartyjnych Samorządowców na prezydenta Warszawy. Dowodem dzisiejsza konferencja prasowa, na której musiał powtarzać - z powodu obecności nowych mediów - swoje podstawowe punkty programu. Co się więc wydarzyło nadzwyczajnego?

W ostatnich dniach informowaliśmy o niezłym wyniku Bezpartyjnych w sondażu CBOS, dotyczącym sejmików wojewódzkich (5%). Wczoraj sondażownia IBRiS poinformowała o prawie 14-procentowym poparciu dla Bezpartyjnych w województwie lubuskim. W innych kroją się podobne wyniki. Wyborcy powoli zaczęli dostrzegać różnicę między partyjną wojną w głównych mediach a merytorycznym podejściem do spraw mieszkańców, które prezentują niepowiązani z żadną partią kandydaci. Ciężka praca środowisk bezpartyjnych wreszcie zaczęła przynosić efekty, czego dowodem mogą być te kolejne pozytywne dla nich sondaże i dzisiejsza konferencja prasowa Sławomira Antonika. Stawiły się na niej główne stacje telewizyjne i radiowe. Tak jakby zaczęły obstawiać Czarnego Konia tych wyborów prezydenckich w Warszawie.

Jak widać, do głównego wyścigu o prezydencki fotel w stolicy włączył się skutecznie człowiek niepowiązany ani z PiSem, ani z Platformą, ani z jakąkolwiek inną partią polityczną, bo to jest coraz bardziej dostrzegalny jego atut...

Sławomir Antonik - rośnie w oczach wraz z kolejnymi sondażami! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się