8°C słabe opady deszczu

Rafał Czajkowski kandydatem na prezydenta Radomia Bezpartyjnych i MWS

News, Rafał Czajkowski kandydatem prezydenta Radomia Bezpartyjnych - zdjęcie, fotografia

W Radomiu odbyła się dzisiaj (18.04.2018r.) konferencja prasowa Ogólnopolskiego Ruchu Samorządowego Bezpartyjni oraz Stowarzyszenia Mazowiecka Wspólnota Samorządowa. Podczas konferencji poinformowano o zawartym porozumieniu o współpracy pomiędzy organizacjami i przedstawiono kandydata na prezydenta Radomia.

Naszym kandydatem na prezydenta Radomia będzie Rafał Czajkowski, były sekretarz miasta.

- Jest to osoba, która swoją działalnością pokazała, że potrafi być niezależna, czasami odczuwał dosyć mocną tą niezależność. Według nas Rafał Czajkowski jest gwarantem niezależności i przyjęcia postawy w obiektywnym dystansie wobec obu stron – stwierdził Krzysztof Górak, wiceprezes Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej i pełnomocnik Ogólnopolskiego Ruchu Samorządowego Bezpartyjni na Radom.

- Znacie mnie, kojarzycie, wiecie o tym, że od wielu lat wykonywałem prace na rzecz samorządu. Wiem, jak to ciężka i trudna praca. Wiem, jakiego wyzwania chcemy się wspólnie podjąć. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w projekcie, który można śmiało nazwać nowym projektem. Projekt wspólnie z Ogólnopolskim Ruchem Samorządowym i MWS to projekt, który skupiony jest w 100% na mieszkańcach i lokalnych inicjatywach, dlatego też to bardzo istotny element, dla którego decyduję się na tą współpracę – powiedział Rafał Czajkowski.

Jeszcze w tym tygodniu na portalu zamieścimy nagranie z dzisiejszej konferencji prasowej, a w przyszłym tygodniu zapraszamy do lektury wywiadu z naszym kandydatem na prezydenta Radomia.

Rafał Czajkowski kandydatem na prezydenta Radomia Bezpartyjnych i MWS komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się