1°C całkowite zachmurzenie

Już oficjalnie: Sławomir Antonik kandydatem na prezydenta Warszawy

News, oficjalnie Sławomir Antonik kandydatem prezydenta Warszawy - zdjęcie, fotografia

Do wyścigu o fotel prezydenta Warszawy dołączył kolejny kandydat-burmistrz dzielnicy Targówek, Sławomir Antonik. Reprezentant Ruchu samorządowego Bezpartyjni, za swoje sztandarowe hasła przyjął rozwój i innowacyjność, które z czasem mają pozwolić miastu stanąć w szranki z najbardziej rozwiniętymi stolicami Europy.

Jednym z głównych założeń programowych, które kandydat Bezpartyjnych planuje wprowadzić w czyn,  jest modernizacja stołecznego szkolnictwa. Miałoby to oznaczać powszechne wprowadzenie WiFi do szkół, usprawnienie funkcjonowania pracowni oraz pełne wykorzystanie sprzętu będącego w posiadaniu placówek.

  Inną propozycją Antonika jest utworzenie Rad Osiedli, co pozwoliłoby mieszkańcom na wyrażanie opinii i pewną decyzyjność w sprawach związanych z funkcjonowaniem wspólnoty.

    Burmistrz Targówka zamierza również wybudować sieć podmiejskich parkingów, co miało by ograniczyć liczbę samochodów wjeżdżających do Warszawy. Wg. Bezpartyjnych rozwiązało by to częściowo problem smogu w stolicy oraz pozytywnie wpłynęło na komfort życia w mieście.

Już oficjalnie: Sławomir Antonik kandydatem na prezydenta Warszawy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się