13°C lekkie zachmurzenie

Już na początku czerwca ruszają targi China Homelife Poland

Zaproszenia, początku czerwca ruszają targi China Homelife Poland - zdjęcie, fotografia

Jest nam miło poinformować o największych targach w Europie Centralnej i Wschodniej, poświęconych współpracy z Państwem Środka- "China Homelife Poland", których jesteśmy współorganizatorami, a które odbędą się w dniach 6-8 czerwca 2017 r. Jednocześnie w dniu 7 czerwca 2017 r. odbędzie się Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej. Oba wydarzenia odbędą się na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.

Należy podkreślić fakt, że targi China Homelife Poland organizowane w Polsce od 6 lat, są jedyną inicjatywą tego typu o zasięgu obejmującym Europę Centralną i Wschodnią, która w tym roku zgromadzi rekordową liczbę uczestników z zagranicy. Gościć będzie ponad 2000 handlowców z 13 krajów europejskich: Białorusi, Chorwacji, Czech, Estonii, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Rosji, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Ukrainy oraz Węgier. Ze strony krajowej spodziewamy się udziału około 7000 firm. Ponad 1300 przedsiębiorców z największych sieci handlowych, w tym z sektora spożywczego, przyjedzie z Chin.

W programie przewidzieliśmy seminaria i wykłady na temat możliwości współpracy z Chinami. Dyskusje, prezentacje, warsztaty i panele będą się koncentrować na relacjach gospodarczych oraz finansowych, a także prawnych i organizacyjnych aspektach prowadzenia biznesu z partnerami chińskimi. Będziemy również zajmować się efektami społeczno-kulturowym w kontekście współpracy z Państwem Środka.

Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej jest poświęcony międzynarodowej współpracy gospodarczej oraz możliwościom eksportu do Chin oraz innych regionów świata.

Wierzymy, że nasze inicjatywy, objęte patronatem przez Pana Posła Ryszarda Czarneckiego, Wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, wspierają choćby w małym zakresie działania rządu i mają wpływ na dalszy rozwój naszej gospodarki oraz współpracy ponadregionalnej.

Zapraszamy na uroczystość otwarcia targów China Homelife Poland w dniu 06.06.br. o godz. 10.00. Udział w uroczystości otwarcia zapowiedziało ponad 50 izb gospodarczyc z Europy Centralnej i Wschodniej, którym będzie towarzyszyło ok. 1500 przedsiębiorców oraz około 70 izb krajowych i ponad 2000 przedsiębiorców z Polski.

Już na początku czerwca ruszają targi China Homelife Poland komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się