1°C całkowite zachmurzenie

Jego seksistowskie komentarze nie przeszkodziły mu w wygranej...

News, seksistowskie komentarze przeszkodziły wygranej - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 21 października 2018 roku, wybieraliśmy nowych członków do rady miasta, radnych powiatowych, radnych wojewódzkich, a także włodarzy miast: wójtów, burmistrzów i prezydentów. Kto zwyciężył w Legionowie? Jaka była frekwencja wyborców? 

Frekwencja finalnie wyniosła 61,81 procent. Z sondażowych danych wynika, że reelekcję już w pierwszej turze wyborów samorządowych wywalczył sobie urzędujący prezydent - Roman Smogorzewski, który zdobył podobno 63,8 procent poparcia. Jego rywal, Bogdan Kiełbasiński uzyskał zaledwie 21,1%. Co zaskakujące przy takiej ilości poparcia, w wygranej nie przeszkodziły mu jego wcześniejsze, seksistowskie komentarze. 

Goście w studiu TVP Info konkretnie skomentowali zaistniałą sytuację, o czym informuje dziennikarz Onetu - Janusz Szwertner. Oto przykład słów, które padły w odniesieniu do zwycięzcy legionowskiego: 

- Kobiety z Legionowa nie zdają sobie sprawy, że faceci mogą zachowywać się inaczej niż prezydent. 

Wiadomo, że po wybuchu ówczesnej afery Smogorzewski przeprosił za swoje zachowanie, po czym zrezygnował z mandatu PO. Nie wycofał się jednak z udziału w wyborach samorządowych, jak widać. 

Fot. legio24.pl 

Jego seksistowskie komentarze nie przeszkodziły mu w wygranej... komentarze opinie

  • gość 2018-10-22 22:24:52

    wer

  • kizio - niezalogowany 2018-10-22 22:26:29

    Jak widać mieszkańcy Legionowa lubią takich chamskich buców.

Dodajesz jako: Zaloguj się