13°C lekkie zachmurzenie

Husaria Rally do Gruzji

News, Husaria Rally Gruzji - zdjęcie, fotografia

Husaria Rally to rajd długi i trudny. Takiej amatorskiej imprezy jeszcze w naszym kraju nikt nie organizował. Po prostu nie było na nie chętnych w odpowiedniej liczbie. Czasy się jednak zmieniają i dziś zaspokajamy potrzebę ludzi napalonych na potężne dawki adrenaliny i pięknych widoków. Dlatego zdecydowaliśmy się na trudną technicznie trasę do przepięknej i gościnnej Gruzji.

Nocleg ostateczny zaś zrealizujemy w miejscowości Uplistsikhe gdzie znajduje się starożytne miasto pochodzące z V wieku przed naszą erą! Wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Współpracujemy w tym celu z lokalnymi władzami i mamy ich pełne wsparcie.

Startujemy 2 września z Warszawy z Bemowa ul. Powstańców Śląskich. Start odbędzie się w trakcie imprezy Caravaningowe Mistrzostwa Polski. Zapraszamy wszystkich kibiców na start.

Z naszego rejonu startuje załoga Wyszogrodzko-Gdyńska 29 letnim samochodem, Renault 19 Cabrio.
Jak na Husarie przystało jedziemy w barwach Husarii tzn. z biało-czerwonym orłem na bokach i maską oklejoną ogromna mapą trasy przejazdu z wizerunkami rycerzy Husarii. Jesteśmy najbardziej widoczna załogą.

Husaria Rally to rajd charytatywny aby wziąć w nim udział należy najpierw zebrać minimum 1500 zł na Organizacje Pożytku Publicznego . Ponadto zbieramy różne rzeczy dary dla dzieci w rejonie Gori. Współpracujemy z fundacją Pro Spe z Rzeszowa i według jej zaleceń zabieramy miedzy innymi laptop i telefon dla jednego z chłopca. Nasza ekipa otrzymała wózek inwalidzki który otrzymaliśmy od Huberta Więckowskiego Wyszogrodzianina który sam porusza sie podobnym sprzętem. Pozyskaliśmy też różne rzeczy do przekazania w Gruzji np Gadżety z firmy PKN Orlen oraz Renault Pasikowski, latarki z firmy Zipp Skutery , książki polskie dla jednej z bibliotek, płyty z muzyka polskiej kompozytorki Magdaleny Małeckiej itp .
W trasie będziemy tez testować nowy polski patent polską mini toaletę, prysznic , bidet w jednym Handy Shower.

Jeśli podoba Ci sie idea Husaria Rally poprosimy Cię o wsparcie. Wsparcie nie nas tylko o wsparcie ubogie dzici w Gruzji. Gruzini to najbardziej przyjaźnie nastawieni ludzi do Polski. Prosimy o wpłatę na rzecz fundacji Pro Spe z Rzeszowa założonej przez Ks. Macieja Gierula. Fundacja pozyskane pieniądze przeznacza na dożywianie dzieci w Gruzji. n.p. Jedna z akcji to " Chleb z Masłem dla Dzieci w Gruzji" wpłacając 30 zł za zapewniasz tym 25 bochenków chleba i 5 kostek masła dla jednego dziecka , czyli miesięczne przeżycie.

Serdecznie prosimy o wpłatę na :Fundacja Pro Spe ul. Jabłońskiego 7/7, 35-068 Rzeszów

nr konta 74 1140 1225 0000 2343 2600 1001

koniecznie z dopiskiem Mobilna Baza Rebeliantów ( tak nazywa się nasz zespól ) proszę o przesłanie potwierdzenia wpłaty na nasz mail [email protected]

Wpłać minimum 100 zł na Pro Spe

Do 31 sierpnia 2017 i Wyślij potwierdzenie wpłaty (na adres [email protected]) z twoim adresem pocztowym a dostaniesz podziękowanie niespodziankę prosto Gruzji .

Paweł Kłobukowski

Husaria Rally do Gruzji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się