1°C całkowite zachmurzenie

Andrzej Sukiennik, nr 9

Okręg 5, Andrzej Sukiennik - zdjęcie, fotografia

Urodzony w Radomiu, lat 53, ukończył studia na Wydziale Ekonomicznym Politechniki Radomskiej, pracuje w banku, członek Zarządu Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej.

Ma 53 lata, urodził się w Radomiu. Od urodzenia mieszka w bezpośrednim sąsiedztwie tego miasta, w miejscowości Sadków. Tu od wielu pokoleń żyje jego rodzina. Jest żonaty od ponad dwudziestu lat, ma trójkę dzieci. Edukację rozpoczął w Szkole Podstawowej w Natolinie, następnie uczęszczał do Technikum Budowlanego w Radomiu. Ukończył studia inżynierskie w Prywatnej Wyższej Szkole Ochrony Środowiska oraz studia magisterskie na Wydziale Ekonomicznym Politechniki Radomskiej. W międzyczasie zdobył uprawnienia budowlane z zakresu konstrukcyjno-budowlanego. Obecnie pracuje w banku, zajmując się administrowaniem obiektami budowlanymi.

Jest Członkiem Zarządu Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej Oddział w Radomiu. Nie należy do partii politycznej. W przeszłości pełnił funkcję Radnego Gminy Jedlnia-Letnisko. Zdecydował się kandydować w wyborach do Sejmiku Województwa Mazowieckiego, ponieważ chce pracować na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców tego regionu. Jako radny będzie zabiegał o wsparcie dla różnego typu inwestycji (np.: budowa lotniska na Sadkowie, modernizacja dróg oraz inwestycje gospodarcze sprzyjające tworzeniu nowych miejsc pracy). Będzie popierał inicjatywy, które służą rozwojowi nauki, kultury, sportu i turystyki oraz prowadzą do poprawy i usprawnienia działania służby zdrowia.

Uważa, że najważniejszym dobrem jest rodzina, dlatego tworzenie dla niej godnych warunków życia jest wspólnym obowiązkiem.

Twierdzi, że wszystkie te cele można osiągnąć, poprzez właściwe i sprawiedliwe zarządzanie środkami finansowymi – bez stosowania „klucza partyjnego”.

Andrzej Sukiennik, nr 9 komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-17 16:59:54

    Mialam do czynienia z tym czlowiekiem, na poczatek mily i sympatyczny ale jak sie nie dostanie czego chce to wszyscy sa zli i niedobrxxy bo panu szanownemu nie sskladają poklonow. Dobrze ze z mojej miejscowosci jest- wiadomo na kogo nie glosowac

Dodajesz jako: Zaloguj się